Objednávky doručované na Slovensko

Varianty doručenia tovaru z Vašej objednávky

1. - na dobierku, doprava Slovenskou poštou

Balíčky sú obvykle odoslané do 2 dní po potvrdení objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty - formou doporučeného listu pri objednávkach do 2kg, alebo balíkom pri objednávkach do 30kg. Cena poštovného (dopravy) je zobrazená v priebehu vytvárania objednávky.

2. - platba bankovým prevodom, doprava Slovenskou poštou

Ak pri zadávaní objednávky zvolíte možnosť platby za tovar bankovým prevodom na účet dodávateľa, aj v tomto prípade bude tovar expedovaný do 2 dní po obdržaní platby (zaevidovaní bankového prevodu).

3. - osobný odber objednaného tovaru.

Tovat môžete prevziať aj priamo v mieste prevádzky. Je možné uhradiť objednávku bankovým prevodom (ešte pred prevzatím tovaru a potvrdením prijatia platby na účet dodávateľa), alebo v hotovosti pri preberaní tovaru.

Poštovné, balné, poistné...

Poplatok za dopravu zahŕňa poštovné, balné a prípadne poistné.


Objednávky doručované do Českej republiky a vybraných krajín EU

Internetový obchod www.naozaj.eu je systémovo nastavený hlavne pre objednávanie tovaru s doručením na územie Slovenskej republiky.

Je však možné objednať a doručiť tovar aj na územie vybraných členských štátov EÚ (Shengen area), okrem lokalít s nutnosťou colnej deklarácie tovaru.

Tovar dodávame mimo územia Slovenskej republiky len fyzickým osobám (nepodnikateľom). Podnikatelia si môžu prevziať tovar osobne na adrese našej prevádzky a daňovým dokladom je potom pokladničný blok.

Objednávku dokážeme zrealizovať manuálne, bez použitia internetového sytému e-shop.

Varianty doručenia tovaru mimo územia SR

1. - platba bankovým prevodom, doprava Slovenskou poštou - len pre fyzické osoby (nepodnikatelia).

Ak pri zadávaní objednávky zvolíte možnosť platby za tovar bankovým prevodom na účet dodávateľa, bude po potvrdení objednávky tovar expedovaný do 2 dní po obdržaní platby (zaevidovaní bankového prevodu).

2. - osobný odber objednaného tovaru.

Tovat môžete prevziať aj priamo v mieste prevádzky. Je možné uhradiť objednávku bankovým prevodom (ešte pred prevzatím tovaru a potvrdením prijatia platby na účet dodávateľa - len fyzické osoby - nepodnikateľ), alebo v hotovosti pri preberaní tovaru.

Poštovné, balné, poistné...

Poplatok za dopravu zahŕňa poštovné, balné a prípadne poistné.


Slovenský kroj Blanciare a mosadzné pracky