Ako nakupova┼ą cez e-shop


Nevyhnutn├ę podmienky n├íkupu:

 • 1. - vlo┼żenie objedn├ívan├ęho tovaru do "n├íkupn├ęho ko┼í├şka",
 • 2. - vytvorenie objedn├ívky a jej odoslanie (zo strany kupuj├║ceho),
 • 3. - potvrdenie objedn├ívky (zo strany pred├ívaj├║ceho),
 • 4. - zaplatenie a odoslanie (doru─Źenie, prevzatie) tovaru.
 • 5. - po┼ítovn├ę, prepravn├ę, baln├ę, poistn├ę...

 


1. - vlo┼żenie objedn├ívan├ęho tovaru do "n├íkupn├ęho ko┼í├şka",

Pri prezeran├ş katal├│gu a zobrazen├ş tovaru (ktor├Ż si chcete objedna┼ą) kliknite na tla─Ź├ştko s n├ízvom "Vlo┼żi┼ą do ko┼í├şka". Mno┼żstvo (po─Źet kusov jednotliv├Żch polo┼żiek) m├íte mo┼żnos┼ą zmeni┼ą aj po "nahliadnut├ş do n├íkupn├ęho ko┼í├şka" (kliknite na tla─Ź├ştko s n├ízvom "Ko┼í├şk").

Priamo v "N├íkupnom ko┼í├şku" m├┤┼żete ubera┼ą a prid├íva┼ą po─Źet kusov objedn├ívan├ęho tovaru (tla─Ź├ştkami plus a m├şnus), alebo ├║plne odstr├íni┼ą objedn├ívan├║ polo┼żku kliknut├şm na ikonku "smetn├ęho ko┼ía".

N├íkupn├Ż ko┼í├şk spo─Ź├şta v├Żsledn├║ sumu za objednan├Ż tovar. Do tejto sumy e┼íte nie je zapo─Ź├ştan├í cena za doru─Źenie tovaru. Sp├┤sob doru─Źenia (a k tomu odpovedaj├║cu cenu za doru─Źenie) budete ma┼ą moznos┼ą vybra┼ą a zada┼ą pri odosielan├ş objedn├ívky (vi─Ć ni┼ż┼íie).


2. - vytvorenie objednávky.

Ke─Ć m├íte u┼ż vlo┼żen├Ż tovar do "n├íkupn├ęho ko┼í├şka" je potrebn├ę vytvori┼ą a aj odosla┼ą objedn├ívku pred├ívaj├║cemu. Kliknite na tla─Ź├ştko "Ko┼í├şk" a potom na tla─Ź├ştko "Vytvorenie objedn├ívky".

Pon├║kame dve mo┼żnosti n├íkupu (uzatvorenia a plnenia k├║pnej zmluvy) prostredn├şctvom tohto eshop:

 • bez registr├ície z├íkazn├şka - n├íkup bez mo┼żnosti priradenia z─żavy, vernostn├Żch bodov a z─żavov├Żch kup├│nov - je potrebn├ę potvrdi┼ą s├║hlas so spracuv├ívan├şm va┼íich osobn├Żch ├║dajov na ├║kony pou┼żit├ę v├Żhradne na plnenie k├║pnej zmluvy.
 • s registr├íciou z├íkazn├şka (bonusov├Ż z├íkazn├şcky ├║─Źet) - n├íkup s mo┼żnos┼ąou z├şskania z─żavov├Żch kup├│nov pre ─Ćal┼í├ş n├íkup - je potrebn├Ż v├í┼í s├║hlas so spracov├ívan├şm osobn├Żch ├║dajov na ├║kony pou┼żit├ę na plnenie k├║pnej zmluvy.

Pre registrovan├Żch z├íkazn├şkoch (bonusov├Ż z├íkazn├şcky ├║─Źet) poskytujeme pri jednor├ízovom n├íkupe (objedn├ívke) v celkovej sume nad 250ÔéČ - z─żavov├Ż k├║pon 5% z ─Ćal┼íieho n├íkupu v tomto eshop.

V n├ísledn├Żch krokoch budete zad├íva┼ą tieto ├║daje:

 • a, - objedn├ívate─ż - ├║daje o zad├ívate─żovi objedn├ívky,
 • b, - adresa doru─Źenia tovaru, pr├şpadne aj faktura─Źn├í adresa,
 • c, - sp├┤sob doru─Źenia tovaru (Slovenskou po┼ítou, kuri├ęrom, osobn├Ż odber tovaru),
 • d, - forma zaplatenia tovaru (na dobierku, bankov├Żm prevodom, v hotovosti pri osobnom odbere tovaru),
 • e, - vlo┼żenie textovej spr├ívy pre predajcu (ak├ęko─żvek dopl┼łuj├║ce iform├ície),

Pred dokon─Źen├şm objedn├ívky budete aplik├íciou vyzvan├Ż na potvrdenie prijatia obchodn├Żch podmienok - treba ozna─Źi┼ą za┼íkrt├ívacie pol├ş─Źko...

Pri vypl┼łan├ş objedn├ívkov├ęho formul├íra dbajte na spr├ívne vyplnenie Va┼íej e-mailovej adresy. Na t├║to adresu V├ím bud├║ posielan├ę v┼íetky spr├ívy a ├║daje potrebn├ę k n├íkupu cez e-shop.

Taktie┼ż uve─Ćte Va┼íe spr├ívne telef├│nne ─Ź├şslo. Predajca V├ís m├┤┼że kontaktova┼ą aj verb├ílne pre potreby upresnenia objedn├ívky.


3. - potvrdenie objednávky zo strany predávajúceho.

Po spr├ívnom odoslan├ş objedn├ívky V├ím aplik├ícia odo┼íle e-mail (na vami zadan├║ e-mailov├║ adresu v objedn├ívke). Tento prv├Ż e-mail obsahuje sum├írne ├║daje o Va┼íej objedn├ívke.

Pred├ívaj├║ci skontroluje objedn├ívku a dostupnos┼ą tovaru. V pr├şpade ak├Żchko─żvek nezrovnalost├ş V├ís bude kontaktova┼ą telefonicky.

Po potvrden├ş objedn├ívky V├ím bude odoslan├Ż e-mail - s pr├şpadnou v├Żzvou na zaplatenie tovaru (pri Va┼íej vo─żbe platby bankov├Żm prevodom).


4. - zaplatenie a odoslanie (doru─Źenie, prevzatie) tovaru.

Sp├┤sob odoslania a zaplatenia tovaru ste si zvolili sami pri odosielan├ş objedn├ívky.

 • Platba bankov├Żm prevodom - doprava tovaru : Slovensk├í po┼íta-bal├şk, kuri├ęr-bal├şk, osobn├Ż odber tovaru,
 • Platba v hotovosti - doprava tovaru : Slovensk├í po┼íta-dobierka, kuri├ęr-dobierka, osobn├Ż odber tovaru,

Pri ka┼żdom sp├┤sobe doru─Źenia a forme platby za tovar V├ím bude vystaven├Ż da┼łov├Ż doklad ku zak├║penemu tovaru.


5. - po┼ítovn├ę, prepravn├ę, baln├ę, poistn├ę...

Poplatok za dopravu zah┼Ľ┼ła po┼ítovn├ę, baln├ę a pr├şpadne aj poistn├ę. Tieto poplatky sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od hmotnosti a hodnoty z├ísielky.